O nas

 

Firma powstała w 1986 roku na bazie osiemnnastoletnich dowiadczeń w produkcji wzmacniaczy lampowych i tranzystorowych, kolumn głosnikowych oraz montażu instalacji nagłasniających założyciela firmy Ryszarda Maliszewskiego.
Pierwsze wzmacniacze lampowe wykorzystywane przez zespoły muzyczne powstały w 1968 roku i były produkowane do 1975 roku.
W 1975 roku powstały pierwsze wzmacniacze tranzystorowe o parametrach i brzmieniu zbliżonym do brzmienia wzmacniaczy lampowych.
Idea tych wzmacniaczy wykorzystywana jest do chwili obecnej z zastosowaniem nowych technologji i najnowszych podzespołów.
W latach 1990 - 2000 bralismy udział we wszystkich edycjach Targów Muzycznych INTERMEDIA we Wrocławiu.

Od roku 2000 współpracujemy z firmą Oram Professional Audio jako ich oficjalny dystrybutor i centrum serwisowe, a od 2005 roku w ramach zespołu TRIDENT TEAM przy opracowaniu i produkcji studyjnych konsolet nagraniowych SERIES 8T.

Konsolety te zdobyły w roku 2007 najwyższe wyróżnienie TAC AWARD.

Od roku 2015 po podpisaniu nwego porozumienia , zwiększylismy udział w opracowywaniu i produkcji urzadzeń studujnych dla firmy Oram Professional Audio.

Prowadzimy ciagle obsługę serwisowa wszystkich konsolet ORAM T Series... gwarancyjna i pogwarancyjna dla klientów z Polski, krajów Unii Europejskiej oraz spoza Unii.

Test wzmacniacza W7/1U/8
Test miksera 10CSM/1U
O nas w internecie